Majówka z BMW – Mój pierwszy raz

Moja pierwsza i na pewno nie ostatnia majówka z BMW. 29 kwietnia pojechałam na majówkę z BMW. Dzięki BMW M-Power Club zlot odbył się w Toruniu. Z mojej miejscowości jest ok 200km, ale było warto. Nie wiele da się opowiedzieć słowami. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, jest miłośnikiem motoryzacji, marki BMW to powinien sam to zobaczyć. Wrażenia są mega, emocje ciężkie do opisania, widoki genialne.

Ogólnie rzecz ujmując, jest możliwość zobaczenia zadbanych, pięknych, aut marki BMW, wyścigi, „palenie gumy”, i duża impreza na głównym placu z konkursami. Wyjazd mieliśmy o 4 w nocy by wjechać na plac, bo ilość samochodów z całej Polski, jaka się tam zjawia jest kosmiczna. W tym roku można też było zobaczyć możliwości znanej Polskiej drifterki – Karoliny Pilarczyk.

Dokładnie tyle zostawało z opon po krótkiej demonstracji „palenina gumy”. Masa dymu, kawałków popękanych opon i kompletne zero.

W przyszłym roku mam nadzieję pojechać tam już, jako kierowca, z większą wiedzą i lepiej przygotowana. A wszystkim fankom i fanom motoryzacji oraz tych samochodów szczerze polecam.