O mnie

Cześć. Mam na imię Aneta, mam 26 lat i witam Cię na moim kawowo-czekoladowym blogu lifestylowym. Dlaczego akurat czekoladowa kawaa ? Bo czekolada i kawa to moje dwa cuda świata. Bez jednego i drugiego nie umiem żyć.

Na co dzień pracuję na etacie w sklepie z zabawkami i ubraniami dla najmłodszych. Wieczorami prowadzę blog na którym jesteś. W wolnych chwilach oddaje się pasji fotografowania. Wszystkie zdjęcia na blog oraz w social mediach są mojego autorstwa.

Uwielbiam życie w szybkim tempie. Chociaż nie należę do rannych ptaszków i dopiero unoszący się w powietrzu aromat świeżo parzonej czarnej kawy budzi mój umysł, to mój dzień zazwyczaj jest intensywny, przepełniony mnóstwem emocji. Uwielbiam otaczać się ludźmi, jednak samotne wieczory pod kocem z zieloną herbatą w ręku to idealne zakończenie dnia. Dzień bez czekolady to dzień smutny. Uwielbiam gorące kakao z bitą śmietaną i małe pralinki umilające popołudnie. Jestem miłośniczką tradycyjnych papierowych książek i polskich filmów.

Wyróżniam się niskim wzrostem. 157cm to nie wieża Eifla. Kiedyś miałam z tego powodu duże kompleksy. Dziś ? Zrozumiałam, że małe jest piękne. Nauczyłam się kochać siebie. Teraz łatwiej mi kochać świat.

Jako zodiakalny rak zawsze czuję niedosyt. Niedosyt życia. Co dzień wciąż mi mało. Pragnę więcej, lepiej, szybciej, najlepiej natychmiast. Są jednak sytuacje kiedy mój niespokojny duch się wycisza. Wycieczki. Bliskie i dalekie to coś co potrafi odprężyć, uspokoić, zrelaksować. Lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca, nowych ludzi.

W moim życiu było wiele wzlotów i upadków. Pięknych chwil i koszmarnych zdarzeń. Jednak 27.12.2017 to dla mnie data przełomowa. Kiedy myślałam, że już lepiej być nie może i właśnie osiągnęłam stan idealny, świat zabrał mi miłość. Śmierć to ból i pustka. Jednak dzięki temu zrozumiałam jak kruche jest ludzkie życie. Nauczyłam się żyć pełniej, kochać mocniej, patrzeć uważniej, czerpać najważniejsze i dawać więcej. Co dzień uczę się żyć lepiej i chłonąć świat jaki dostaje.

Czekoladowa kawaa to moje miejsce przemyśleń, inspiracji, wspomnień i motywacji. Znajdziecie tu kadry życia codziennego zupełnie zwykłej dziewczyny, jednak pokazane tak, by pozwolić wam zrozumieć, że nawet proste życie nie musi być nudne. Mamy wiele możliwości, trzeba tylko po nie sięgnąć lub się o nie postarać. Pomagam zapracowanym mamom znaleźć czas i sposobność na filiżankę aromatycznej kawy. Najwięcej więc jest tu oczywiście kawy, czekolady, herbaty i fotografii.

Od 14 sierpnia 2013 roku wychowuję małego stwora. Poznajcie więc również Pannę Zuzannę. Moja inspirację dnia codziennego i miłość życia. Chociaż często jest nie dobra i przemądrzała to jest całym moim światem.

Chcesz być na bieżąco ? Odwiedź moje social media… FacebookInstagram / Twitter

 

 

Jeżeli podoba Ci się moja strona. Masz pytania lub propozycję zapraszam Cie do kontaktu ze mną. Nie obawiaj się nie gryzę 🙂